Україна, 68640, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, селище міського типу Суворове, вул. Бесарабська, будинок 1

+38 (048) 708 02 16 izmssrz@gmail.com

Про компанію

Відповідно до наказу Фонду Державного майна України від 09.07.2008 р №799, на базі майна ЦМК ДП Ізмаїльський суднобудівнийсудноремонтний завод створено Приватне Акціонерне Товариство Дунайсудоремонт.

Приватне Акціонерне Товариство Дунайсудоремонт є правонаступником прав і обов’язків ЗАТ Ізмаїльський суднобудівнийсудноремонтний завод.

Українське підприємство, яке спеціалізується на обслуговуванні потреб судновласників у ремонті річкових і морських судів.

Підприємство розташоване в місті Ізмаїлі, по сусідству зі знаменитим історичним пам’ятником – колишньої турецької фортецею. Завод має більш ніж піввіковий досвід ремонту, переобладнання і добудови суден різного призначення: від судів на підводних крилах до морських транспортних суден і суден спеціального призначення. Завод має в своєму розпорядженні великими виробничими площами як на суші так і на воді.
Наявність спеціалізованих цехів і дільниць, а головне кваліфікованих фахівців дозволяє здійснювати повний комплекс робіт по ремонту суден різних типів.

Ми також забезпечуємо різні види механічної обробки металів. Всі роботи проводяться відповідно до міжнародних стандартів, ретельно документуються і контролюються на кожному етапі.

Основними принципами нашої роботи є:

1. грамотна кадрова політика;
2. прозора система ціноутворення;
3. строге виконання зобов’язань щодо термінів ремонту;
4. застосування прогресивних технологій ремонту.

За більш ніж п’ятдесят років свого існування завод з невеликих механічних майстерень перетворився у розвинуте сучасне підприємство.

Різнобічний багатий досвід підприємства допомагає Судноремонтники швидко освоювати тонкощі ремонту суден нових серій. Заводчанами накопичений великий досвід як в області добудови та переобладнання суден різного призначень {пасажирські судна, плавкрани, землечерпалки, Буксири і т.п.), так і в області зміни і класу Регістру.
У перелік послуг пропонованих заводом включаються:

 •     ремонт, очищення і фарбування корпусів суден;
 •     ремонт вінторулевого комплексу і донно-забортної арматури;
 •     ремонт двигунів, суднових пристроїв, механізмів і систем;
 •     ремонт та регулювання суднової автоматики, електрообладнання та радіонавігаційних приладів;
 •     виготовлення та відновлення гребних валів;
 •     відновлення суднових алюмінієвих поршнів;
 •     ремонт та виготовлення суднових конструкцій з дерева, а також судновий меблів;
 •     ремонт паливної апаратури.За рахунок широкої номенклатури допоміжних виробництв зазначені вище види робіт виконуються власними силами підприємства, крім того забезпечуються різні види механічної обробки металів.
  Виконання лиття різних деталей з бронзи, чавуну, алюмінію; проводиться термообробка і кування деталей. Зазначений перелік послуг постійно розширюється за рахунок впровадження нових технологій в процес виробництва.

  У вісімдесяті роки побудований комплексно-доковий цех: адміністративний і виробничий корпус. З легких металевих конструкцій побудовані деревообробний ділянку, слюсарну відділення механічного цеху. Придбано і введено в експлуатацію плавдок вантажопідйомністю 2500т.

  На сьогоднішній день довжина заводських причалів становить 1000 метрів, які обладнані чотирма портальними кранами, вантажопідйомністю 10-32 тонни і системами забезпечення стисненим повітрям, водою і електроенергією.
  Підприємство володіє буксиром потужністю 600 к.с. і плавкранами вантажопідйомністю 25 т і 5 т, а також трьома плавучими доками і еллінгом вантажопідйомністю, відповідно, 50т. 5000т, 2500 т і 500т.

  Площа акваторії 13 га.
  Прохідні глибини 4,5 м.

  Габарити ремонтованих судів:

  – довжина до 140 метрів;
  – доковий вага до 5000 тонн;
  – осаду до 4,5 метрів.

[Best_Wordpress_Gallery id=”132″ gal_title=”О компании”]